Obóz 2019 – Dzień 2

Cześć Wszystkim!

Dzisiejszy, drugi dzień naszego obozu minął nam głównie pod kątem aktywności fizycznej. Obudziliśmy się przed godziną 7:00 po czym udaliśmy się na poranny rozruch. Krótka aczkolwiek intensywna rozgrzewka sprawiła, że nasze umysły rozkręciły się w 100%. Po rozruchu i krótkiej toalecie zjedliśmy znakomite śniadanie zorganizowane w formie stołu szwedzkiego.

Kolejnym etapem dnia był wymarsz na wycieczkę pieszą, dzięki której poznaliśmy ruiny zamku „Baszta” oraz ogrody sensoryczne położone na jednym z pagórków Muszyny. Po krótkim odpoczynku w towarzystwie zapachu lawendy, udaliśmy się w drogę powrotną do ośrodka. Po drodze oczywiście nie obyło się bez zakupów w sklepie, gdzie kupiliśmy tylko zdrowe rzeczy i wodę mineralną :).

Do Kolejarza wróciliśmy na obiad, który jak wszystkie poprzednie posiłki był smaczny. Po przerwie obiadowej udaliśmy się na zajęcia sportowe gdzie mogliśmy zagrać w piłkę nożną, siatkową, zbijaka oraz skorzystać z basenu i zjeżdżalni (to zdecydowania nasza ulubiona atrakcja). Tak minął nam czas do kolacji.

Wieczorne zajęcia plastyczne zaczęły się od podziału na 10 grup, w których do końca obozu będziemy tworzyć makiety 3D. Makiety te będą przedstawiały różne akcje ratowniczo – gaśnicze takie jak: pożary, wypadki czy inne. Projekt jest wymagający i zaawansowany dlatego też efekt końcowy będzie z pewnością zaskakujący co na pewno zobaczycie.

Na dziś to tyle, jutro kolejny bardzo ciekawy dzień. Wybieramy się na wycieczkę!

DOBRANOC! 🙂